Dziļā pavārnīca ar caurumiem

K34
14.50
31,9 x 10,2 cm
Moderns un nenovecojošs virtuves piederums. Mīkstās un cietās plastikas kombinācija nodrošina optimālu satvērienu.Visi sērijas priekšmeti ir izveidoti precīzi katrs savai funkcijai tā, lai sniegtu labākos rezultātus.Šajā sērijā virtuves piederumiem ir plānas, noapaļotas malas, tādējādi ir iespēja tikt klāt visai trauka vai katla virsmai, vienlaikus nodrošinot maigu sastāvdaļu apstrādi un perfektu rezultātu.

Rokturī ir caurumiņš, aiz kura izstrādājumu ir ērti pakarināt. Virtuves piederumi iztur temperatūru līdz 200°C.

Rokturu krāsotā daļa iztur, maks., 80°C, un silikona lāpstiņas, mazās lāpstiņas un silikona nazīša silikona daļas iztur, maks., 120°C. Nekad neatstājiet katlā vai pannā virtuves piederumus uz ilgu laiku.Jo sevišķi piemērots: lielam daudzumam pārtikas produktu, piemēram, zirņiem un makaroniem: lieliem pārtikas produktiem, piemēram, ziedkāpostiem un kartupeļiem: un trausliem pārtikas produktiem, piemēram, ravioli un olām.

Apskatiet arī šīs preces
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Pasūtot virs 50 EUR, Jūs saņemsiet bezmaksas piegādi ar Omnivu un iestāšanās dāvanas: Apaļa bļoda 1 L, Universālais dārzeņu mizotājs Plus, Shopping bag white, 10 bukleti un katalogs.
Piegāde
Made on
Tilda